کفسابی ,ساب زدن، منزل خود را به ما بسپارید,نماشویی,کفشویی.با بهترین قیمت…

بعد از انجام سنگ کف برای هماهنگ کردن همه سطوح سنکها با یکدیگر، غالبا کفسابی اجرا می گردد، از مزیت های اجرای این کار می توان به موارد زیر اشاره کرد:
✓ شفاف و براق بودن کف بعد از کفسابی خیلی زیاد می گردد و زیبایی مضاعفی پیدا می کند.
✓ یکپارچه شدن کار و برطرف شدن پستی و بلندی های میان سنگها. بعد از کفسابی رویه کف به صورتی صاف می گردد که با چشم بسته و بوسیله برخورد دست نیز نمی توان مرز میان سنگها را شناسایی کرد.
✓ رویه بندهای میان سنگ ها صاف و شفاف می شوند و با گذشت زمان کمتر کدری و کثافات را به خود جذب می کنند.
✓ نظافت کف خیلی آسانتر می گردد و بعد از انجام نظافت، جذابیت کف زیادتر می شود
✓ استحکام و پایداری و دوام سنگ کف زیاد می شود. به این خاطر که کف یکپارچه شده و در اثر رفت و آمدهای زیاد سنگها کمتر لق می شوند.

سابیدن تخصصی سنگهای مصنوعی، بالقمه های مخصوص ساخت کشور آمریکا.
کف شویی و کفسابی انواع کف سنگی و سرامیکی و همه نوع کف بادستگاه حرفه ای مخصوص کفشویی.
نماشویی و شستن نمای ساختمان بادستگاه واترجت (WaterJet) و واترسندبلاست (WaterSandPlast) باکیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب…

کفسابی ،ایتالیایی

کفسابی ایتالیایی پرداخت با دستگاه جدید ایتالیایی و روشی نوین برای جرم گیری، لکه زدایی، براق نمودن و بازگردانی رنگ سنگ به حالت اولیه، ابتدا یک لایه از روی سنگ برداشته می شود و سپس در مراحل مختلف ساب ایتالیایی و فرانکفورتی برای براق و شفاف نمودن سنگ استفاده می شود. این عمل باعث درخشان شدن و پاکیزگی سنگ میشود.

قابلیت اجرا
قابل اجرا بر روی پایگردها، آشپزخانه، سالن ها در ساختمان های ویلایی، ارگانهای دولتی ، آپارتمان ها و برج های قدیمی و جدید، پارکینگ و سوله ها با ماندگاری طولانی کارهایی که با نام کفسابی صورت می گیرد،
شامل موارد بسیاری می شوند که از آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود

1- کف سابی به کمک فرچه سیمی : در این شیوه سنگ سطح با فرچه سیمی سابش داده می شود و تمیزکاری صورت می گیرد، اما با گذشت زمان، دوباره سنگ تمیزی خودش را از دست می دهد به این خاطر که در این نحوه تمیزکاری، سنگ شفاف بودن لازم را جهت برطرف نمودن کثیفی و غبار حاصل نمی کند.

2- کفسابی کامل : این شیوه دربردارنده سطح برداری ابتدایی و یکسان نمودن سطوح می باشد که در مرحله های مختلفی انجام می گردد و در نهایی ترین مرحله با دقت بسیار کفسابی براق کننده هم اجرا می گردد.

3- کفسابی با کمک زرین: بعضی از سنگها ذاتا پستی و بلندی دارند مانند سنگ تراورتن، و در مدت اجرای کفسابی، درزهایی در سنگ بوجود می آیند که در کفسابی خلل و فرج ها را با ماده ای با نام زرین پر می نمایند و بعد از اینکه کاملا خشک شد دوباره کف سابی می کنند. این شیوه کفسابی همانند کفسابی کامل است تنها در حین اجرای مرحله زرین کاری هم به آن افزوده می شود.

همه انواع کفسابی بوسیله کادر مجرب و ماهر ما انجام می شود. ما همه مراحل کفسابی را با آخرین تکنیک های روز انجام می دهیم.
شما می توانید به رایگان نمونه کارهایی ما را ببینید و از محل های کفسابی شده بازدید نمایید و از ما به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *