فراخوان استخدام برای تکمیل پرسنل شرکت پیام رخشان کرج

تعدادی آقا و خانم
روزمزدی و دائم
نظافتچی
مهمانداری و پذیرایی
مراقبت از کودک و سالمند
حقوق بالا+ انعام+اضافه کاری
فقط ساکنین استان البرز و غیر شهرستانی، آشنا به کار، غیر سیگاری و معتاد، با ظاهری آراسته و مرتب
برای استخدام رزومه خود را از طریق فرم زیر ارسال فرمایید تا در صورت تایید برای قرارداد با شما تماس گرفته شود.

(فراخوان استخدام برای تکمیل پرسنل خود شرکت است و هیچ هزینه ای برای تکمیل فرم، استخدام و یا مشغول به کار شدن از شما دریافت نمیگردد.)

خدمات کاریابی

امروزه سایت ها و مراکز متنوعی در زمینه کاریابی و ارائه تسهیلات به جویندگان کار فعال هستند. شرکتهای کاریابی فعال با دریافت هزینه های بالا، دریافت این حق الزحمه در ابتدای امر و نیز معرفی مشاغل غیر معتبر جویندگان کار را بی اعتماد نموده اند. در این شرایط سایت هایی غیر معتبر و سودجو به منظور افزایش بازدید سایت خود و درآمد از راه تبلیغات سایت، بدون داشتن سابقه کاری در این زمینه و نیز ارتباط با مراکز و ارگانهای معتبر و تنها با درج چندین اگهی غیر مناسب استخدامی، به این امر مبادرت نموده اند.

دپارتمان معتبر کاریابی شرکت پیام رخشان کرج با چندین سال تجربه و با داشتن کارشناسانی پیگیر و مجرب اقدام به ارائه تسهیلات فوق العاده ای به جویندگان کار نموده است. ثبت رزومه و یافتن کار مناسب با شرایط شما کاملا رایگان است.

اگر در یافتن شغلی مناسب موفق نبوده و خسته شده اید، اگر از خرید روزنامه، سرچ در میان سایت ها و پرداخت هزینه های مختلف ناامید هستید! این امر را به ما واگذار نمایید:

  • ثبت  و ارسال رزومه در کمتر از یک دقیقه بر اساس تحصیلات (تمامی مقاطع و رشته های دانشگاهی)، تجربه کاری و مهارت به صورت رایگان

  • پیگیری مستمر کارشناسان ما تا یافتن شغل مناسب و دلخواه برای شما
  • معرفی شغل و کارفرمای مورد نظر به شما

باور داشته باشید وقت شما از خرید روزنامه و تماس های مکرر و بی حاصل و ثبت نام در سایت های غیر معتبر  بسیار با ارزش تر است!

تنها کافیست رزومه خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال فرمایید و سپس از طریق کد ارائه شده درخواست خود را پیگیری نمایید!

ارسال رزومه

CAPTCHA
لطفا صبر کنید